Akademia Trenera Personalnego

Akademia Trenera Personalnego jest projektem, który urodził się w głowach ludzi z pasją do sportu. Naszą główną motywacją do działania jest podnoszenie poziomu wiedzy trenerów i instruktorów z różnych dziedzin związanych z ich zawodem.

W Akademii Trenera Personalnego stawiamy na jakość i wiedzę specjalistów w swoich dziedzinach. Chcemy współpracować i zzrzesszać w jednym miejscu najlepszych szkoleniowców i trenerów na rynku. Akademia to nie tylko wiedza z zakresu ruchu, zdrowia, treningu, ale również dietetyki oraz marketingu!

Do Waszej dyspozycji będziemy oddawać programy edukacyjne i szkoleniowe tworzone we współpracy z ekspertami Akademii Trenera Personalnego. Już dziś możesz zapoznać się z sylwetką pierwszych szkoleniowców.

Wierzymy, że z czasem nasz projekt będzie coraz bardziej zaawansowany zarónwo technicznie jak i jakościowo. Zrobimy wszystko, by dostarczyć Wam wartościowej wiedzy. Stawiamy na jakość, nie ilość.

Andrzej Fałdziński – Trener Przygotowania Fizycznego

Jeden z współtwórców szkoły Train Movement. W pracy z klientami i sportowcami, opiera się na prostych i sprawdzonych metodach, które często są pomijane w treningu. Trener przygotowania fizycznego oraz szkoleniowiec od 6 lat. Specjalizuje się w metodyce treningu opartego o wzorce ruchowe. W akademii trenera personalnego, będzie odpowiedzialny za obszar planowania treningu personalnego, metodykę nauczania wzorców ruchowych.

Piotr Czajkowski – Metodtyka Nauczania Wzorców Ruchowych

Trener personalny i szkoleniowiec w branży fitness od 8 lat. Kształcił się w wielu krajach w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Jako zawodnik trenował baseball oraz koszykówkę. Specjalizuje się w treningu opartym na wzorcach ruchowych. Od 3 lat kształci się i rozwija w obszarze biznesu trenera personalnego. Jest współtwórcą szkoły dla trenerów personalnych Train Movement oraz wielu projektów w branży fitness.
W akademii trenera personalnego będzie odpowiedzialny za szkolenia związane z rozwojem, sprzedażą oraz współpracą trenera personalnego.

Paweł Bieniewiat – Trener Przygotowania Motorycznego

Trener przygotowania motorycznego czołowych polskich triathlonistów. Piotr jest również jednym z założycieli szkoły Train Movement, specjalizuje się w treningu przygotowania fizycznego, ale pracuje również z klientami komercyjnymi.
Piotr szkolił się u najlepszych specjalistów w Europie i w USA, co sprawia, że zawsze ma krytyczne spojrzenie na trening, który planuje. W akademii będzie odpowiedzialny za przygotowanie fizyczne w sportach wytrzymałościowych.

Maciej Orczykowski – Specjalista Do Spraw Marketingu

Doświadczenie marketingowe zdobywał w Social Tigers – jednej z topowych agencji social media w Polsce, którą współtworzył od samego początku jej istnienia. Pracował z wieloma markami z branży fitness, m.in. Mauricz Training Center i Total Fitness. Wspierał merytorycznie trenerów personalnych, dla których media społecznościowe stanowią główne źródło nowych klientów.
Specjalizuje się w wykorzystaniu płatnego systemu reklamowego Facebooka, budowaniu strategii content marketingowej, i tworzeniu silnych marek za pomocą nowoczesnych kanałów komunikacji.
Maciej prowadzi kursy i szkolenia dla różnych branż z kreowania wizerunku, rozpoznawalności marki. W akademii trenera personalnego, będzie odpowiedzialny za szkolenia w zakresie prowadzenia fanpage’a na facebooku oraz instagramie, budowania wizerunku trenera oraz marki osobistej w social mediach.